E-Posta
info@ksemadencilik.com.tr
Faks
+90 312 219 81 74
Telefon
+90 312 219 81 73

 

METAL MADENCİLİĞİ

 
 

 

KSE Madencilik, tecrübesini dinamizm ile birleştirerek Türkiye’de ki maden sektöründe son yıllarda giderek önem kazanan altın madenciliğinde yükselen bir değer olmaktadır. Türkiye’de sektörün önde gelen firmaları ile devam ettirdiği iş ortaklıklarının getirdiği tecrübeyi, modern makine ve ekipman parkı ile birleştiren KSE madencilik, işinde uzman ekibi ile sektörde fark yaratmaktadır.

KSE madencilik sektörde işi proje aşamasından ele alıp, maden ömrü boyunca birlikte çalıştığı firmalar ile uyumlu bir iş ortaklığı sürdürmektedir. Üstlenilen bir altın madeni projesinde toprak işlerinden başlayarak, cevher üretim, pasa döküm, cevher stoklama ve kırma-eleme birimleri ile ilgili gerekli tüm işlerin tasarım, uygulama, sevk ve idaresini gerçekleştirme kabiliyetinde olan KSE madencilik maden ömrü boyunca kaliteyi ve hızı ön planda tutmaktadır.

Projede belirlenen tüm yer birimlerinin son şekline getirilmesini sağlayacak uygun ekip ve makine parkına sahip olan KSE madencilik, işlerin istenilen ölçek ve hassasiyette teslim edilmesine verdiği önemi makinelerine uyguladığı üç boyutlu Makine Kontrol Sistemleri (GPS konumlandırma cihazlarıyla) sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu teknoloji sayesinde projede istenilen standartlar santimetrenin onda biri oranında uygun halde inşa edilip teslim edilebilmektedir.

Cevher üretim ve stoklama, pasa döküm, kırma ve eleme işlerini hem altın madenciliği hem de sektörün diğer alanlarında yıllardır başarıyla gerçekleştiren KSE madencilik üstlenilen projelerin gerçekleştirilmesi ve gerekli hallerde revize edilip geliştirilmesini sağlamak adına bünyesinde tecrübeli bir teknik ekip barındırmaktadır.

KSE madencilik, madenciliğin sadece kâğıt üzerinde var olan projeleri uygulamaktan öte, maden ömrü boyunca karşılaşılacak tüm sorunlara mühendislik çözümleri getirebilmekten geçtiğini bilip, Güvenli, Verimli, Hızlı ve Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.